Witamy
Uruchomienie Pracowni Badań Densytometrycznych

Szanowni Pacjenci ! Miło nam poinformować, że od poniedziałku 10 czerwca 2024r. w naszym Ośrodku zostaje uruchomiona Pracownia Badań Densytometrycznych ....

Lekarz w Poradni Ginekologiczno-Położniczej

Szanowne Pacjentki! Miło nam poinformować, że od 31 maja 2024r. w Poradni Ginekologiczno-Położniczej ....

Bezpłatne badania z zakresu profilaktyki 40 PLUS

Zapraszamy serdecznie w dniu 15 czerwca br. (sobota) w godz. 8:00 do 11:00 na bezpłatne badania ....

Życzenia wielkanocne

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.

Lekarz POZ

Miło nam poinformować, że od najbliższego piątku, tj. 19.01.2024 r., pracę w naszym Ośrodku w Krościenku Wyżnym rozpoczyna lek. Filip Latocha - Specjalista Chorób Wewnętrznych. .

Szczepienia ochronne przeciwko COVID-19

Szanowni Pacjenci! Informujemy, że SPGZOZ Krościenko Wyżne zaprasza na szczepienia ochronne przeciwko COVID-19 .

Lekarz POZ - Pustyny

Miło nam poinformować że od dnia 27.11.2023r. ( poniedziałek) w naszym Ośrodku Zdrowia w Pustynach rozpoczyna pracę Pan Krzysztof Pelczar, lekarz medycyny rodzinnej..

Wyprzedaż mebli

Informujemy, że SPGZOZ Krościenko Wyżne posiada do sprzedaży szafy kartotekowe ( 12 szt. różne rozmiary), szafki na leki ( 5 szt) i kasę pancerną..

Nowe numery telefonów

Zmianie uległy niektóre numery telefonów..

Nowy Ośrodek Zdrowia

Informujemy, że od 2 października 2023r. Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krościenku Wyżnym będzie Państwa przyjmował w nowym ośrodku w Krościenku Wyżnym przy ul. Południowej 11a.

Ambulatoryjne usługi pielęgniarskie

nformujemy, że z dniem 1 września 2023r. ambulatoryjne usługi pielęgniarskiew ramach świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców gminy Krościenko Wyżne będą realizowane przez Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie.

9 czerwca 2023 - zamknięte

Informujemy, że w dniu 9 czerwca 2023r. (piątek) Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym będzie zamknięty..

Darmowe szczepienia przeciwko HPV od już 1 czerwca 2023 r.

Miło nam poinformować, że od 1 czerwca br. w naszym Ośrodku w Krościenku Wyżnym rozpoczynamy darmowe szczepienia przeciwko HPV..

Opieka koordynowana w SPGZOZ Krościenko Wyżne

Miło nam poinformować, że w celu poprawy jakości i efektywności procesu leczenia naszych podopiecznych, od początku marca br. Nasz Ośrodek, jako jeden z niewielu w Polsce, wdrożył program tzw. opieki koordynowanej w chorobach kardiologicznych, diabetologi.

Poradnia Chirurgiczna

W nawiązaniu do wcześniejszej publikacji informujemy, że pierwsze przyjęcia pacjentów w Poradni Chirurgicznej startują od 3 marca 2023 r..

Poradnia Neurologiczna

Miło nam poinformować, że od 8 lutego br. w naszej Poradni Neurologicznej rozpoczyna pracę lek. med. Marek Czerwona Specjalista Neurolog..

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Miło nam poinformować, że od 1 marca 2023r. SPGZOZ Krościenko Wyżne uruchamia Poradnię Chirurgii Ogólnej, która będzie funkcjonować w Ośrodku Zdrowia w Pustynach ul. Kościelna 4a..

Profilaktyka 40 PLUS

Miło nam poinformować, że nasz Ośrodek przystąpił do programu pilotażowego „Profilaktyka 40 PLUS”. .

Diagnostyka USG

Miło nam poinformować, że w Ośrodku Zdrowia w Pustynach powstała Pracownia Badań USG wyposażona w nowoczesny aparat do badań ultrasonograficznych Voluson S8 firmy GE Healthcare.

Badania USG

SPGZOZ Krościenko Wyżne informuje, że od września br. oferuje odpłatne badania USG po bardzo atrakcyjnych cenach w krótkim czasie oczekiwania..

17 czerwca - skrócony czas pracy

Informujemy, że w dniu 17 czerwca 2022r. (piątek) Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym przyjmuje pacjentów od 8:00 do 13:00.

Lekarz pediatra

Miło nam poinformować, że od czerwca br. w naszym Ośrodku w Krościenku Wyżnym opiekę nad najmłodszymi pacjentami będzie sprawowała pediatra Aleksandra Kupaj..

Do sprzedania unit stomatologiczny Ekodent X

SPGZOZ Krościenko Wyżne sprzeda unit dentystyczny używany ale w pełni sprawny EKODENT X (rok prod. 2001) po bardzo atrakcyjnej cenie..

2 maja - skrócony dzień pracy

Informujemy, że w dniu 2 maja 2022r. Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym pracuje od 8:00 do 13:00.

Wielkanoc 2022

Informujemy, że w dniu 15 kwietnia 2022r. (piątek) Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym pracuje od 8:00 do 13:00.

Poradnia diabetologiczna

Miło nam poinformować, że od 13 kwietnia 2022r. uruchamiamy w naszym Ośrodku w Krościenku Wyżnym Przychodnię Diabetologiczną..

Nowy unit stomatologiczny już pracuje!

Miło nam poinformować, że od 16 marca br. w Ośrodku Zdrowia w Krościenku Wyżnym został uruchomiony nowoczesny unit stomatologiczny..

Uzdrowisko Rymanów Zdrój

Uzdrowisko Rymanów Zdrój serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do pobytów sanatoryjnych finansowanych przez NFZ. .

Sylwester 2021

Informujemy, że w dniu 31 grudnia 2021r. Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym jest czynny do godz. 14.00 .

Wigilia 2021

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2021r. ( „Wigilia”) Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym oraz w Pustynach będą zamknięte..

Szczepienie przeciwko grypie

SPGZOZ w Krościenku Wyżnym informuje, że od 1 grudnia 2021r. rozpoczyna bezpłatne szczepienia przeciw grypie dla wszystkich osób dorosłych bez względu na miejsce zamieszkania..

Ośrodek Zdrowia w Krościenku Wyżnym

W listopadzie 2021 r. w Ośrodku Zdrowia w Krościenku Wyżnym będzie przyjmować lek. Anna Kukla.

Pediatra w Punkcie Lekarskim w Pustynach

Informujemy, że w m-cu listopadzie 2021r. w Punkcie Lekarskim w Pustynach lek. med. będzie przyjmował pediatra Władysław Pudło.

Badania laboratoryjne

Informujemy że materiały do badań laboratoryjnych będą pobierane w SPGZOZ w Krościenku Wyżnym w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 9.30..

Badanie densytometryczne

SPGZOZ w Krościenku Wyżnym informuje, że badanie densytometryczne odbędzie się w dniu 13.08.2021r. od godz. 8.00 w Ośrodku Zdrowia w Krościenku Wyżnym ul. Szkolna 13..

Bezpłatne badania 40+

Pakiet nieodpłatnych badań diagnostycznych dla Polaków od 40 roku życia.

Bezpłatne badania gęstości kości pod kątem osteoporozy !!!

SPGZOZ w Krościenku Wyżnym prowadzi zapisy na badanie densytometryczne wraz z interpretacją wyników dla wszystkich chętnych pacjentek między 50 a 70 rokiem życia..

Konkurs na stanowisko Dyrektora

Ogłoszony został konkurs na stanowisko Dyrektora z SPGZOZ .

Akredytacja

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krościenku Wyżnym ubiega się o akredytację umożliwiającą szkolenie lekarzy w ramach specjalizacji z medycyny rodzinnej. .